WOOCOMMERCE

5 STARS PRODUCTS

Products with all positive feedbacks

Le Petit Marseillais Mandalina ve Misket Limonu Duş Jeli 400 ml

Mandalina ve misket limonu içeren duş jeli, cildinizi nazikçe temizler ve ne mlendirir. Hafif ve durulanması kolay köpüğü lezzetli mandalina notalarını teninize taşır. Tazeleyici ve keskin notaları ile tüm ailenin beğenisini toplayacaktır. Cildiniz yumuşacık olur, ne mlenir ve tazelenir.

Prebiyotik Vücut & El Sabunu Zerdaçallı

12,90

Zerdeçal özlerinin formülü ile cildin tazeliğini hissedin. Prebiyotik içeriği ciltte iyi bakterilerin korunmasına yardımcı olur ve cilt florasını korur.

LISTERINE FRESH BURST

LISTERINE® FRESH BURST

Sadece fırçalamak yetmez. Dişler ağzın %25¹’ini kaplar. Diş fırçalama ile ağzınızın diğer %75’i sınırlı fayda sağlar. Ağzınızdaki ulaşılması zor bölgelerde ise plak oluşmaya başlar. LISTERINE® FRESH BURST çözücü olarak etanol içeren eşsiz formülü ile plak oluşumunu azaltır ve önler. Bu nedenle diş hekimleri yalnızca diş fırçalama ile yetinmemenizi, diş ipi ve sıvı ağız bakım ürünü kullanmanızı önerebilirler. LISTERINE® FRESH BURST ürünü: 1. Fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır. Fırçaladıktan sonra dişlerde kalan plağın giderilmesine yardımcı olur. 2. Plağı azaltır Yalnızca diş fırçalamaya göre plağı %70³ daha fazla azaltır. 3.Nefesinizi tazeler Uzun süre nefesinizin ferah kalmasını sağlar. 4.Diş etlerinizin sağlıklı kalmasını sağlar Diş eti çizgisinin altındaki ve üstündeki bölgelere ulaşarak diş etinin sağlıklı kalmasını sağlar.

LISTERINE® FRESH BURST ÜRÜNÜNÜ NASIL KULLANMALISINIZ?

 • Sabah ve akşam günde iki kez, dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanınız.
 • 20 ml'yi ( 5 ml’lik 4 tatlı kaşığı) bir bardağa dökünüz.
 • 30 saniye süreyle dişlerinizi ve diş etlerinizi çalkalayınız ve tükürünüz.

UYARILAR & ÖNLEMLER

 • 12 yaşından küçük çocuklarca kullanılmamalıdır.
 • Ürünü sulandırmayınız, şişeden içmeyiniz ve yutmayınız. Yutarsanız doktorunuza danışınız.
 • Ürün bileşenlerinden herhangi birine karşı alerjiniz varsa, kullanmayınız. Tahriş oluşması durumunda, kullanmayı bırakınız, doktorunuza danışınız.
 • Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.

Kaş Pudralama

1.250,00

Online Randevu Nedir?

 1. Online randevuya özel indirimler ve 12 taksite kadar fırsatlar sadece O’nail Online’da!
 2. Randevuya gelmek istediğiniz işlemi sepete ekleyin.
 3. Kullanmak istediğiniz ödeme yöntemini seçerek ödemenizi tamamlayın.
 4. Siparişiniz tamamlandıktan sonra uzmanımız rezervasyon tarihinizi ve saatini onaylamak için sizin ile iletişime geçecektir.

Bronze Bohem Bileklik

50,00
Tasarımlar el işçiliğidir. Ürünlerde kum boncuk kullanılmıştır. Özel bir örülüş tekniği vardır. Tüm ürünlerimiz üretici kadın ekibimiz tarafından üretilmektedir. Ürün boyut bilgisi: 19cm Kullanım Talimatı:Ürünlerinizi kimyasaldan uzak tutunuz. (Su,parfüm,krem,çamaşır suyu )

To set a product rating go to the desired product page and leave a comment for it with the maximum rating of 5 stars.